ما چه کار می‌کنیم؟

فراصنعت الکترونیک نماینده رسمی فراگستر الکترونیک در استان کرمان، ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی می‌باشد.

فروش و نصب دوربین مداربسته

در فراصنعت شما می‌توانید از بین یک سبد کامل محصولات دوربین مداربسته، بهترین دوربین از نظر کیفیت، کارایی و قیمت را انتخاب و خریداری کنید.

فروش و نصب دزدگیر اماکن

انتخاب یک سیستم جامع دزدگیر مداربسته متناسب با محیط مورد نظر و همچنین اهمیت کیفیت نصب آن، همواره از دل نگرانی‌های مشتریان بوده است. فراصنعت با داشتن کارشناسان متخصص، این امر را برای مشتریان شیرین و آسوده کرده است.

شبکه‌های کابلی و رادیویی

مشاوره، فروش و پشتیبانی انواع مختلف تجهیزات شبکه‌های کابلی و رادیویی، نصب و پیاده سازی استاندارد آن‌ها نیز از خدمات ارزنده فراصنعت برای مشتریان عزیز می‌باشد.

مراحل انجام کار

 • 1

  مشاوره و بازدید رایگان

  انتخاب یک محصول مناسب از میان برندهای متفاوت و مدل‌های مختلف همواره موجب سردرگمی مشتریان می‌گردد. مشاورین فراصنعت آماده هستند تا شما را در انتخاب یک محصول بی نظیر یاری کنند.

 • 2

  خرید محصول

  مشتریان با حضور در محل دفتر فراصنعت می‌توانند نسبت به انتخاب محصولات متنوع مانند دوربین‌های مداربسته از بین برندهای شاخص و مدل‌های متنوع اقدام کرده و دوربین‌های مداربسته را با گارانتی فراگسترالکترونیک خریداری کنند.

 • 3

  نصب و راه اندازی

  پس از خرید نهایی محصول، کارشناسان نصب در زمانبندی مشخص در محل حاضر شده و عملیات نصب و پیاده سازی را انجام می‌دهند و در پایان کار آن را به مشتری تحویل می‌دهند.

 • 4

  خدمات پس از فروش

  محصولات دوربین مداربسته خریداری شده همگی دارای گارانتی معتبر فراگستر می‌باشند. همچنین پس از پایان زمان گارانتی، مشتریان بصورت مادام العمر می‌توانند از خدمات متنوع پس از فروش فراصنعت بهره‌مند شوند.