معرفی دوربین مداربسته آلباترون (Albatron)

فراصنعت الکترونیک نمایندگی رسمی فراگستر الکترونیک، ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته در کرمان می باشد. با ما همراه باشید تا با دوربین مداربسته آلباترون آشنا شوید.

معرفی شرکت آلباترون الکترونیک

شرکت آلباترون از بزرگترین کمپانی های تولید دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی و امنیتی در جهان است. شرکت ALBATRON Electronics یک تولید کننده تجهیزات امنیتی است. آلباترون در ابتدای کار به تولید دوربین های آنالوگ و دستگاه های دی وی آر 4, 8 و 16 کاناله روی آورد و به تدریج سیستم های خود را در زمینه دوربین های مداربسته AHD و دستگاه های رکوردر HVR و همچنین دوربین های مداربسته تحت شبکه آلباترون گسترش داد. جالب است بدانید که در حال حاضر شرکت آلباترون اقدام به تولید مشترک دوربین در ایران با شرکت فراگستر نموده است.

کمپانی برتر

یکی از شرکت های معتبر کشور تایوان در تولید دوربین مداربسته است که در سال 2008 اولیل سری دوربین های مداربسته آنالوگ خود را راهی بازار های بین المللی کرد.

گارانتی معتبر

18 الی 25 ماه گارانتی معتبر فراگستر – ارائه خدمات گارانتی ظرف مدت حداکثر 72 ساعت

تکنولوژی بروز

بزرگترین تولید کننده محصولات AHD کامل ترین و با کیفیت ترین محصولات AHD دوربین های تحت شبکه سری اقتصادی

همکاری در تولید

شرکت آلباترون الکترونیک در حال حاضر اقدام به تولید مشترک دوربین مداربسته با شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک در کشور ایران نموده است

چرا آلباترون را پیشنهاد می‌کنیم؟

همانطور که بیان گردید شرکت آلباترون در یک اقدام بی سابقه، همکاری خود را با شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک در زمینه تولید دوربین مداربسته، در کشور عزیزمان ایران آغاز کرده است. همان طور که می دانید یکی از مهمترین عواملی که یک شرکت در حوزه تکنولوژی را از بقیه شرکت ها متمایز می نماید، به روز بودن محصولات و هماهنگی با پیشرفت های جهانی است. شرکت فراگستر الکترونیک با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه R&D و ایجاد ارتباط نزدیک با واحدهای تحقیق و توسعه شرکت های بزرگ جهانی توانسته است جایگاه رهبری در بازار ایران را به خود اختصاص دهد. شرکت فراگستر الکترونیک با راه اندازی گسترده ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش در سراسر کشور توانسته اند خدمات ارزنده ای به مشتریان و همکاران محترم ارائه نماید.مدیران فراگستر الکترونیک معتقدند که بازوهای اجرایی این شرکت، نمایندگان شرکت هستند و به همین دلیل با برگزاری دوره های مختلف آموزشی، بهره وری را در دفاتر نمایندگی ارتقا می دهند.

یکی از عواملی که شرکت فراگستر الکترونیک را از بقیه شرکت ها در این حوزه متمایز نموده است، ارائه خدمات مشاوره ای در بخش های مختلف می باشد. ارائه خدمات مشاوره به منظور نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و تعیین نیازهای فنی منطبق با نیاز مشتریان، ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به نمایندگان استانی و عاملیت های شهرستان ها ارائه خدمات مشاوره فنی به منظور ارتقا سطح دانش فنی محصولات در دفاتر نمایندگی در سراسر کشور و بسیاری دیگر از خدمات مشاوره از قبیل مشاوره حقوقی، مالیات و … همه و همه خدمات مشاوره ای است که شرکت فراگستر الکترونیک را متمایز نموده است. بنابراین با انتخاب این برند مطرح آسودگی خاطر را برای خود به ارمغان آورید.

شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم تا در یک نگاه با شرکت فراگستر (مشارکت کننده در تولید دوربین های آلباترون) آشنا گردید.