دوربین مداربسته مکسرون (Maxron)

فراصنعت الکترونیک نمایندگی رسمی فراگستر الکترونیک، ارائه دهنده انواع خدمات دوربین مداربسته در کرمان می باشد. با ما همراه باشید تا با دوربین مداربسته مکسرون آشنا شوید.

معرفی شرکت مکسرون

مکسرون ( MAXRON ) یکی از بزرکترین تولید کننده های دوربین های مدار بسته در جهان است. شرکت مکسرون تولید کننده انواع دوربین های تحت شبکه و HDCVI می باشد و در بازار ایران در سال 2016 با ارائه 115 محضول در رده دوربین های تحت شبکه مکسرون و با ارائه 170 محصول در رده دوربین های HDCVI یکی از برند های پرفروش و کامل در بازار ایران بود.

برند مطرح

یکی از برندهای مطرح کشور کانادا در حفاظت الکترونیک می باشد. محصولات این شرکت در کره ، چین و تایوان تولید می گردد.

گارانتی معتبر

25 ماه گارانتی معتبر فراگستر – ارائه خدمات گارانتی ظرف مدت حداکثر 72 ساعت

تکنولوژی بروز

واحد تحقیق و توسعه مکسرون همواره در تلاش برای افزایش کیفیت محصولات و تنوع آن ها می کوشد.

محصولات تخصصی

تنوع محصول در سامانه های نظارت تصویری و دوربین های مداربسته

چرا مکسرون را پیشنهاد می‌کنیم؟

دوربین های مداربسته مکسرون در انواع دوربین های تحت شبکه مکسرون و دوربین های HD مکسرون با تکنولوژی HDCVI تولید می شود.دفتر مرکزی شرکت مکسرون واقع در کره جنوبی است و تولید کننده انواع دوربین مداربسته برند مکسرون ودستگاه های ضبط مکسرون می باشد. شرکت MAXRON دارای سیاست های توسعه ای فراوانی در زمینه سیستم های حفاظتی است و در سال 2016 بیست درصد از سود تولید خود را در بخش توسعه و تحقیق برای بهتر ارائه محصولات جدید سرمایه گذاری کرد.

دوربین ها و دستگاه های مکسرون دارای قیمت بسیار رقابتی با محصولات چینی بوده و نسبت که کیفیت و کارایی دوربین های مدار بسته و دستگاه های رکوردر آن مقرون به صرفه می باشد.

شما را به تماشای این ویدئو دعوت می کنیم تا در یک نگاه با کمپانی مکسرون آشنا گردید.