درباره فراصنعت الکترونیک

شركت فراگستر پرشیا الكترونیك در سال ۱۳۸۲ با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید. شركت فراگستر پرشیا الكترونیك با بهره گیری از گروه های تخصصی در شاخه های متنوع خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می کنند.شركت فراگستر پرشیا الكترونیك نماینده انحصاری شرکت های ۷ TECHو MAXRON ، Albatron تایوان، Optina مالزی، SENTRY 360 آمریکا، SURVEON تایوان و NETAVIS اتریش در ایران می باشد.نگاه فراگستر به سوی آینده است و برای رسیدن به هدف اصلی که همان رضایت مشتری می باشد همگام با گسترش روز افزون تکنولوژی و ارائه جدیدترین سیستم های حفاظتی در کنار تیم و کادر مجرب و حرفه ای شبانه روز تلاش خواهیم کرد.مدیران فراگستر به دنبال بهترین ها هستند و بهترین ها را شایسته مشتریان خود می دانند.

از این شرکت فراصنعت الکترونیک به عنوان نماینده رسمی فراگستر همواره در تلاش بوده تا با ارائه محصولات با کیفیت، خدمات تخصصی و پشتیبانی کامل آنان در استان کرمان، گامی بلند را در این راستا بردارد.

همواره کنار شما هستیم

فراصنعت با ارائه مشاوره رایگان از مرحله پیش از خرید با مشتریان همراه می شود، بهترین محصول را متناسب با نیاز آنان ارائه می دهد و تا انتها در کنار مشتریان می ماند چرا که حفظ رضایتمندی مشتریان خود را اساس کار خود می داند

گارانتی 25 ماهه محصولات 100%
ارائه خدمات گارانتی حداکثر تا 72 ساعت 94%
پشتیبانی و خدمات پس از فروش مادام العمر 98%
مشاوره خرید و نصب 96%
ارسال کارشناس جهت بازدید رایگان 98%
ارائه قیمت مناسب و رقابتی 95%

شما همواره می توانید با مراجعه حضوری یا ثبت درخواست از طریق همین وب سایت جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی اقدام نمائید.

کارشناسان خبره فراصنعت در سرتاسر استان کرمان آماده اند تا با اعزام به محل مورد نظر مشتری، از نزدیک به ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره دوربین های مداربسته و سیستم های حفاظتی بپردازند.

از آنجا فراصنعت الکترونیک نماینده رسمی شرکت فراگستر در استان کرمان است قیمت دوربین های مداربسته همواره در مناسب ترین سطح نسبت به سایر رقبا بوده و کمترین تغییرات را با تنش های موجود در بازار دارد.

تمامی محصولات دوربین مداربسته فراصنعت الکترونیک با گارانتی معتبر فراگستر ارائه می گردد. حداکثر مدت زمان ارائه خدمات نیز 72 ساعت می باشد. همچنین مشتریان عزیز فراصعنت می توانند حتی پس از اتمام گارانتی محصول کماکان از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوند.

برخی از مشتریان ما

فراصنعت در تلاش است تا با ارائه محصولات با کیفیت و همچنین خدمات بی نظیر پشتیبانی، مشتریان خود را به مشتریان وفادار این شرکت تبدیل نماید